Przez całą dobę nad zdrowiem i komfortem Pensjonariuszy czuwa zespół wykwalifikowanych pielęgniarek i opiekunek. Seniorom zapewniamy również specjalistyczną opiekę lekarską, terapię ruchową, a także zajęcia manualne i terapeutyczne.

W trosce o piękny wygląd i dobre samopoczucie mieszkańcom domu, oprócz zwykłych, codziennych usług pielęgnacyjnych, proponujemy również usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Seniorom serwujemy smaczne, domowe posiłki. Zgodnie z zasadami dobrego żywienia w ciągu dnia podajemy pięć prawidłowo zbilansowanych posiłków i zapewniamy stały, nielimitowany dostęp do napojów. Smaczne, domowe wyżywienie dostosowywane jest do indywidualnych zaleceń dietetycznych. Po uprzednim telefonicznym zamówieniu z posiłków skorzystać mogą również Goście naszych Podopiecznych.

Your image
 

Mając świadomość, że po zamieszkaniu u nas Podopieczni chcą uczestniczyć w życiu społecznym, obserwować bieżące wydarzenia na świecie, rozwijać swoje zainteresowania i dzielić się uzdolnieniami, udostępniamy do dyspozycji naszych mieszkańców salę rekreacyjno-wypoczynkową, zaopatrzoną w książki, aktualną prasę, biblioteczkę. Mieszkańcom zapewniamy udział w zajęciach wokalno-muzycznych, imprezach okolicznościowych i grach towarzyskich. Osobom wierzącym zapewniamy możliwość przyjmowania wizyt duszpasterskich.

Placówka stworzona jest dla kobiet i mężczyzn. 
Ukierunkowana na wszystkie jednostki chorobowe. 
Nie wymagamy żadnych skierowań czy zaświadczeń. 
Warunkiem przyjęcia są indywidualne ustalenia z kierownikiem placówki.